Wyniki losowania

wpis w: Uncategorized | 4

Nadszedł czas losowania z okazji piątych urodzin bloga. Na Candy zapisało się nie za dużo chętnych, ale niestety nie mogę przedłużać czasu na zapisy, bo mogę nie zdążyć wysłać nagród:) Za to Ci co się zapisali mieli większe szanse na wygraną:)

Losy napisałam ręcznie i poprosiłam męża o wylosowanie zwycięzcy. Oto rezultaty:

Nagrodę wygrywa Orin🙂  Proszę przyślij mi na maila swój adres.

Dodatkowo chciałabym nagrodzić najbardziej aktywną komentatorkę, czyli Madtatter80. Prawie każdy post jest opatrzony jej komentarzem, co mnie bardzo cieszy i za co jej dziękuję. Zwłaszcza, że blog pisany jest po polsku.

Additionally I would like to reward my top commenter- Madtatter80. Almost every post is commented by her, which I really appreciate. Thank you Madtatter and please send me your home address via email. And I would like to apologize all my not polish speaking blog guests, that I’m not writing in english-my english is just not good enough. But I really love reading your comments in english:)

4 Responses

 1. Tobatka

  Dziękuję za zabawę, zwyciężczyniom gratuluję!

  No i teraz czekamy na nowe wieści na blogu – te o nowym członku craftowej naszej społeczności 😀

 2. Madtatter80

  Thank You, you are so kind and I love visiting your posts to see what you have made and it's always fun to see and helps me with my creativity I will send you my address Hugs from Carollyn :), Madtatter80

 3. Orin

  Jeeeeej ale się cieszę 😀 Miałam dziś ciężki dzień i wygrana baaaaaardzo poprawiła mi humor 😀 Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *