Wyniki Candy (Candy results)

wpis w: Uncategorized | 11

Bardzo się cieszę, że tyle osób zgłosiło się do udziału w moim Candy-aż 54:) Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i za to, że zaglądacie tu dalej:) Ja również skorzystałam. Odwiedziłam wszystkie blogi osób, które zostawiły komentarz. Niezwykle mnie inspiruje oglądanie Waszych pięknych rękodzieł:) Myślę już o kolejnym rozdawnictwie, żeby poznać jeszcze więcej blogerek i dać szansę na wygraną kolejnej osobie:)

No, ale do rzeczy:) Zdjęć z losowania niestety nie będzie, ponieważ moja siostra zabrała aparat i pojechała leniuchować aż na Krym. A samo losowanie przeprowadziłam w sposób tradycyjny, czyli pracowicie pocięłam paski papieru, wypisałam wszystkie imiona i pseudonimy, zamieszałam i kazałam mamie wybrać jeden los. Trafiło na Magdzik. Gratulacje. Poproszę o maila z adresem. Kolczyki z innymi niespodziankami wyślę jak wrócę do domu, gdzieś w następnym tygodniu.

Brief summary in English: I’m glad, that so many people took part in my Candy:) Thanks for your really nice comments and that you follow my blog, even though is not in English, but in strange language called Polish:) Ad rem, the winner is Magdzik. But don’t worry, there will be another giveaway soon:)

11 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *