Kupiłam kiedyś małą klamrę. Długo nie wiedziałam co z nią zrobić. Aż do teraz, kiedy zrobiłam kwiatek z grubszej niż zazwyczaj nitki, bo farbowanej ręcznie. A grubsza nitka jakoś mi na kolczyki nie pasuje, więc jest ozdoba do włosów:)
Po jarmarku jak zwykle jestem lekko zmęczona i opóźniona w czytaniu blogów (i innych mniej ważnych zajęciach zawodowych;). Relację przygotowała u siebie na blogu Bean, którą udało mi się poznać, bo zapamiętałam ją ze zdjęć:) Dodam jeszcze, że w sobotę dołączyła do mnie, Lunamin i Moccate Dwa Słońca, z którą jeszcze milej spędziłyśmy długie godziny na hali wystawowej.
Było też spotkanie Craftladies, czyli okazja do poznania jeszcze szerszego grona miłośniczek rękodzieła:) Pozdrowienia dla wszystkich:)
pinki_ak
spineczka jest urocza!!!
Fox
Very nice piece for the hair!
Fox : )
God's Kid
Very beautiful! 🙂
Unknown
Very pretty! I love its color.
Unknown
Wielki ma urok :o)
slow design
Świetna, a ja lubię spinki.
lunamin
Fajniutka!
Cyberynka
Śliczna spinka i to nie tylko dlatego, że w moim ulubionym odcieniu fioletu 🙂 Zapewne genialnie wygląda wpięta we włosy ^^
Bente Simone
beautiful. I simply love your work.