Ponczo w paski

wpis w: sweter, włóczka | 8

Z wełny w kolorach zielonym, żółtym, niebieskim zrobiłam sobie ponczo. Oczywiście nie na lato. Zaczęłam w środku zimy i tak długo robiłam. Raz prułam prawie całość, ponieważ ponczo w kształcie kwadratu źle się układało. Trzeba było mniej oczek dodawać. Za drugim razem więc ponczo zrobiłam węższe. Niestety wtedy zima się skończyła i ani razu go jeszcze nie założyłam. Na zdjęcia też długo czekało- a to słońca nie było, a to nie miał mi kto zrobić zdjęcia jak w nim pozuję. Ale dłużej już przecież czekać nie można, więc wybaczcie zdjęcia nie ostre, bez koloru i na płasko. Może jeszcze kiedyś zrobię porządniejsze zdjęcia.
Całość robiłam na okrągło moimi nowymi drutami KnitPro (nareszcie nie plątała mi się żyłka:) wg własnego nieskomplikowanego pomysłu. Miejsca dodawania oczek ozdobiłam skomplikowanym warkoczem.

8 Responses

  1. Anonimowy

    Sympatyczne kolorki, całość ślicznie wygląda, a pogodę mamy w kratkę, więc i zimy nie trzeba, żeby nowy ciuszek światu zaprezentować :))

  2. Hania

    Swietne!Rewelacyjnie polaczylas kolory:) Na moja pogode byloby akurat. Mam od miesiaca 10 stopni C i nie chce byc wiecej:(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *