Piąta rocznica (5th anniversary)

wpis w: frywolitki, kolczyki, kryształki | 11

Minęło już ponad pięć lat od napisania pierwszego posta na tym blogu:) Chciałabym to jakoś uczcić. Dawno już nic nie rozdawałam, więc teraz jest okazja:)

Przez te pięć lat nadal głównie robię frywolitki. Ostatnio trochę więcej pojawiło się robótek na drutach i szydełkowych, a czasami nawet coś uszyłam. W porównaniu z pierwszymi latami prowadzenia bloga, częstotliwość publikowania postów nieco spadła. Nie wynika to z mojego coraz mniejszego zainteresowania rękodziełem, ale z pojawieniem się absorbujących rzeczy w innej niż hobbystyczna sferze życia. Najpierw (to już trzy lata temu) obroniłam doktorat. Potem sporo czasu, żeby nie powiedzieć, że praktycznie cały pochłonął mój ukochany, od zeszłego roku, mąż. Niedługo pojawi się kolejny odciągacz od robótek, czyli nasz syn:) Mam nadzieję, że mimo to nowe udziergi pojawiać się będą na blogu w miarę regularnie. Nie wiem czy to nie złudna nadzieja przy małym dziecku;)

Do tej pory opublikowałam 362 posty. Zostały one skomentowane 3075 komentarzami, gdzie prym wśród komentatorów wiedzie Nuta, a zaraz za nią plasuje się Madtatter oraz Sylwka. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zostawiają tu po sobie ślad. Uwielbiam Wasze komentarze, chociaż sama bardzo mało komentuję na Waszych blogach (ciągle obiecuję sobie poprawę). Blog jak do tej pory zaliczył 225 566 odwiedzin i ma 456 obserwatorów, co również jest bardzo miłe:)

A teraz do rzeczy, czyli Candy:) Do wylosowania są kolczyki frywolitkowe w kolorze turkusowo-niebieskim z kryształkami swarowskiego zawieszone na srebrnych biglach. Termin na zapisy dość krótki, żebym zdążyła przed porodem:) Zapisujemy się komentarzem pod tym postem do 14 czerwca. Następnego dnia, czyli 15.06 będzie losowanie. Miło mi będzie jeśli oprócz komentarza zamieścicie na blogu banerek z Candy, a Ci spośród Was, którzy jeszcze nie obserwują bloga dopiszą go sobie do listy obserwowanych na bloggerze albo na facebooku lub pintereście. Oto kolczyki będące nagrodą główną (może pojawią się też inne nagrody:):

oraz banerek informujący o zabawie:

11 Responses

 1. Tobatka

  Czyżbym pierwsza w kolejce była?
  Kolor tak cudny, a do tego uwielbiam te Twoje misterne plecionki – jak mogłabym przejść obojętnie?
  Wszystkiego najlepszego na piątnicę 😀

 2. Klimju

  Piękna okazja, gratuluję wytrwałości, pomimo jakichś drobnych zawirowań. Zaglądam do Ciebie od niedawna, ale z przyjemnością zapiszę się na ten piękny błękit (mój ulubiony). Życzę szczęścia w ogóle. Pozdrawiam serdecznie 🙂 Baner na blogu www. paperafterhours.blogspot.com

 3. Orin

  Piękne, z przyjemnością ustawię się w kolejce 🙂
  Przy pierwszym dziecku jeszcze znajdowałam czas na robótki, ale z dwójką już nie jest tak różowo 😛
  Pozdrawiam
  Orin
  (banerek na blogu, a obserwatorem jestem już od dawna)

 4. Shenny

  Piękne kolczyki, zapisuję się i ja 🙂 Obserwuję od baaaaardzo dawna, a banerek za chwilkę dodam. Pozdrawiam! 🙂

 5. Unknown

  podziwiam i zazdroszczę prowadzenia bloga:) lubię czytać, oglądać i jak jest okazja to po dotykać piękne rzeczy:) ale marzeniem jest mieć takie długie, turkusowe i delikatne kolczyki na własność więc się zapisuję i gratuluję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *