17 wrz 2010 Nic specjalnego (Nothing special) przez Nami | wpis w: filc | 8 Dzisiaj pokażę pierwszy ufilcowany kwiatek. Fajna technika:) A tak oto pięknie kwitną moje kolejne dwa storczyki:)
Agnieszka Winnicka 17 września, 2010 | Reply Fajny kwiatuszek, szkoda ze ja sie do filcowania nie nadaje, za bardzo wlochate…..fobie mam :))
lunamin 17 września, 2010 | Reply Jak to zrobiłaś, że storczyki tak bosko ci kwitną? A filcowy ładniutki!
Hania 17 września, 2010 | Reply Widze,ze filcowalas na sucho.Bardzo ladnie Ci to wyszlo.Chyba tez sie przekonam wreszcie do igly i sprobuje;)
Ata 17 września, 2010 | Reply Wsiąkłam w Twojego bloga…Frywolitki a'la decu od dawna siedzą mi w głowie, tylko jakoś nie mam odwagi 🙂
Unknown 22 września, 2010 | Reply wow ten ostatni jest niesamowity, u mojej mamy stoją w rządku na parapecie a chyba z 7 ale żaden nie ma takich kwiatów jak Twój nie dosć ze kształt to jeszcze wybarwienie- boskie!!!! pozdrawiam, a ostatnie kolczyki z drobniutkimi minerałami cudne!
Agnieszka Winnicka
Fajny kwiatuszek, szkoda ze ja sie do filcowania nie nadaje, za bardzo wlochate…..fobie mam :))
lunamin
Jak to zrobiłaś, że storczyki tak bosko ci kwitną? A filcowy ładniutki!
Hania
Widze,ze filcowalas na sucho.Bardzo ladnie Ci to wyszlo.Chyba tez sie przekonam wreszcie do igly i sprobuje;)
pinki_ak
śliczniutki filcowy kwiatuszek!!! a storczyki boskie!!
Ania
Kwiatek jest boski.
Ata
Wsiąkłam w Twojego bloga…
Frywolitki a'la decu od dawna siedzą mi w głowie, tylko jakoś nie mam odwagi 🙂
Unknown
wow ten ostatni jest niesamowity, u mojej mamy stoją w rządku na parapecie a chyba z 7 ale żaden nie ma takich kwiatów jak Twój nie dosć ze kształt to jeszcze wybarwienie- boskie!!!! pozdrawiam, a ostatnie kolczyki z drobniutkimi minerałami cudne!
Magdalena eM
Uwielbiam storczyki, u nie też kwitną i cieszą oczy 🙂