O nas

Każdy element biżuterii, którą proponujemy, jest małym, niepowtarzalnym dziełem sztuki rękodzielniczej. Jej twórca - artysta rękodzieła Robert Kun - posiada niebywały talent do tworzenia nowych wzorów, splotów i połączeń kolorystycznych. Jego pasja do frywolitek zrodziła się z chęci tworzenia czegoś pięknego i niepowtarzalnego, i dzielenia się tym ze światem. Biżuteria frywolitkowa wzbudza prawdziwy zachwyt. Różnorodność kombinacji barw i wzorów, z których każdy jest inny i niepowtarzalny, stawia frywolitki w rzędzie z najbardziej misternymi i oryginalnymi produktami rękodzielniczymi. Biżuteria koronkowa pasuje niemalże do każdego rodzaju stylizacji - od codziennej, luźnej począwszy, na eleganckiej, wieczorowej skończywszy.

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany produkt był najwyższej jakości.  

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@frywolitki.pl

Biżuteria frywolitkowa - sklep

 Jesteśmy firmą rodzinną i tworzymy sieć sklepów pod szyldem Miadora.pl

Sklep Frywolitki.pl to nasza propozycja dla Klientów, którzy w sieci szukają pięknej i niepowtarzalnej biżuterii z duszą.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą fantastycznych parasoli i galanterii na stronie miadora.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Sklep Frywolitki.pl